Wspieramy Szlachetną Paczkę


Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w kalendarzach wszystkich polskich rodzin. Niestety, dla niektórych nie jest tak radosny, jak dla większości z nas ze względu na trudną sytuację życiową. Projekt „Szlachetna Paczka” zmienia ten stan rzeczy i pomaga osobom potrzebującym pomocy. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć Stowarzyszenie Wiosna darowizną. – powiedział Adam Puciata, prezes zarządu CTRL System.

„Szlachetna Paczka” to realizowany przez krakowskie Stowarzyszenie Wiosna projekt, którego celem jest pomoc osobom najbiedniejszym. Akcja łączy potrzebujących z darczyńcami i uczy jak pomagać mądrze. Finał ma miejsce co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, ale wspierać Szlachetną Paczkę można przez cały rok.

„Szlachetna Paczka” to też pomoc specjalistyczna, m.in. Paczka Seniorów, czyli pomoc nie tylko materialna dla osób po 60 roku życia, Paczka Prawników, a więc bezpłatna wsparcie prawnika dla rodziny w potrzebie, Paczka Lekarzy – darmowe konsultacje dla rodzin borykających się z chorobą jednego z członków, czy Paczka Przygody, której celem jest mapowanie miejscowości zamieszkałych przez osoby ubogie, które do tej pory nie brały udziału w Szlachetnej Paczce.

* * *

CTRL System jest niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki. CTRL System, z ponad 50% udziałem w rynku dystrybucji
bezadresowej zajmuje pozycję lidera na rynku pod względem jakości usług, która mierzona jest skutecznym i terminowym dostarczaniem przesyłek bezadresowych.

CTRL System dystrybuuje ponad 140 mln materiałów reklamowych miesięcznie, poprzez 72 oddziały terenowe, zatrudniające ponad 3500 kolporterów. CTRL System pracuje dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych, a także dla lokalnych przedsiębiorstw.

Kontakt dla mediów:

Ewa Szul-Skjoeldkrona
tel. +48 502 179 440
e-mail: ewa.szul-skjoeldkrona@futurama.ci