Nominacja do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości oraz tytułu Firma Roku 2017


Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl zostaliśmy nominowani do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości oraz tytułu Firma Roku 2017.

Cieszymy się z otrzymanej nominacji, ponieważ potwierdza ona, że wybrana przez nas droga jest słuszna. Sukces w biznesie to nie tylko dwucyfrowe zyski i stałe wzrosty sprzedaży. To przede wszystkim marka, jaką buduje się przez lata. Wiarygodność, rzetelność, uczciwość czy etyka to słowa równie ważne jak sprzedaż, klienci czy zyski. Głęboko wierzymy, że sposób, w jaki prowadzimy biznes zasługuje na takie wyróżnienie. – powiedział Adam Puciata, prezes zarządu CRTR System.

Nagroda Orzeł Przedsiębiorczości i tytuł Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, które nie tylko odniosły sukces, ale również w swojej codziennej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności biznesowej. Otrzymują je firmy, które postrzegane są jako uczciwi i kompetentni kontrahenci, których cechuje profesjonalizm i wysokie standardy etyczne.

Laureaci zostaną ogłoszeni podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r.

* * *

CTRL System jest niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki. CTRL System, z ponad 50% udziałem w rynku dystrybucji
bezadresowej zajmuje pozycję lidera na rynku pod względem jakości usług, która mierzona jest skutecznym i terminowym dostarczaniem przesyłek bezadresowych.

CTRL System dystrybuuje ponad 140 mln materiałów reklamowych miesięcznie, poprzez 72 oddziały terenowe, zatrudniające ponad 3500 kolporterów. CTRL System pracuje dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych, a także dla lokalnych przedsiębiorstw.

Kontakt dla mediów:

Ewa Szul-Skjoeldkrona
tel. +48 502 179 440
e-mail: ewa.szul-skjoeldkrona@futurama.ci